Martmoda

Stylizacje i porady dla każdej damy!

czarne buty na koturnie

Dobrze wyglądaj! Sukienki!

Sukienki, jakie upatrzyłam w kolekcji https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki przekonały mnie że wnioski, które podjęłam są słuszne.

Kobieta nosząca klasyk i potrafiąca chodzić w szpilkach jest doskonała. Jest to wykaz tego jak kobiecość, ukrywa się wewnątrz i trzeba jej lekko pomóc się wydostać. Zdecydowana moc takiego zestawu uaktywnia się w wieczornych imprezach i balach. Wtedy kiedy ich sens jest największy a nasza pewność siebie i kobiecość najbardziej potrzebne. Szpilki to zdecydowanie look dam i kobiet pragnących nimi się stać. Warto w to inwestować i zdecydowanie podążać tą ścieżką, jako dama zyskasz wiele uroku i przywilejów. A zdecydowana większość będzie podążać za Tobą wzrokiem. To prawdziwa siła tej stylizacji.

Sukienki wiecznie żywe!

Od małej czarnej po najbardziej rozbudowane. Wszystko to tylko kwestia naszej potrzeby i poczucia gustu. Jednak mała czarna to miejsce dla imprez i spotkań bardziej towarzyskich. Straciła ona swojego szumu i pewnego miejsca na bardziej oficjalnych spotkaniach. Teraz moda na bale czy wesela to wyjątkowe miejsce dla sukni tych długich z rozbudowanymi dodatkami w postaci szali, tiuli i kopertówek. Dziś świat dąży do przywróceniu tej zamierzchłej mody. Z pewnym jednak ułatwieniu w postaci lżejszej części pomijając ciężkie materiały. I to moi drodzy jest wyjątkowe i bardzo ciekawe nawiązanie do poprzednich lat mody.

kobieta w dłuższej sukienceSzpilki i suknie to nadal modna i kobieca stylizacja.

Szpilki czy to typowo srebrne czy złote to dziś bardzo modna propozycja. Pasują wszędzie byle by miały odpowiedni kolor i wysokość. Nie wszędzie pasują te super płaskie, jeśli naszą noga jest przysłonięta suknią to taki wysoki obcas to zbędny dodatek. Zakładany tylko po to by wyrównać wysokość z partnerem, ale zdecydowanie czółenka powinny dobrze się dopasować a nawet mocno nam pomóc w budowaniu takiej stylizacji. Szczególnie że bale nie trwają krótko a większość spędzimy w pozycji stojącej to te niskie obcasy bardzo nam pomogą.  Szpiki te już na wysokim poziomie przypadają sukniom od kolan i krótszych. Sukienki w tym przypadku również dobrze wiążą się z wysokim obcasem.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *