Martmoda

Stylizacje i porady dla każdej damy!

Myśl przyszłościowo – jak się widzisz na jesień 2018?

Jeśli myślisz że tworzenie prostych rozwiązań na ostatnią chwilę jest dobrym rozwiązaniem mylisz się i to bardzo. Sprawdź moje pomysły na idealne rozwiązanie.

Ostatnio wpadłam na nowe produkty prosto z linii https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/kurtki-wiosenne, które idealnie określają się mianem wiecznie modnych. I tutaj na myśl przychodzi mi kreatywne zastosowanie każdego elementu stylizacji do do stworzenia czegoś co będzie mogło być odebrane jako idealne rozwiązanie. Dlatego tanie kurtki na wiosnę będą pierwszym elementem jaki będzie gotowcem dla utworzenia całej stylizacji. Wiec jakie właściwie elementy i jakie dodatki będą idealnie dopasowywać się do tego rozwiązania. Jaki pomysły na wiosnę wiążą się z takim elementem?

Buty – spodnie czy spódnica?

Na pierwsze uderzenie poleci dolna część garderoby. Spódnica sama w sobie to bardzo eleganckie i stylowe rozwiązanie  dla każdej kobiety kochającej styl. Dobrym gustem i wyrazem wielkiego smaku będzie dobranie do tego kompozycji w postaci białej koszuli oraz lekkiego makijażu. Będzie to idealny sprawdzian dla tego jak bardzo jesteśmy chętni do ubierania eleganckich ubrań. Spodnie są luźnym odpowiednikiem, ale jednak pozostawiają mnóstwo swojej kobiecości dając dalej świetny wygląd. Idealną sprawą jest zastosowanie koszulki białej komponującej się z niebieskim jeansem i szpilkami. Daje to niekonwencjonalny i bardzo przyjemny obraz na całą siebie. Ja tą drugą opcję staram się wybierać jak najczęściej.

Makijaże, jakie i czy warto?

Myślę że jest to dobra opcja dla każdej kobiety mające drobne niedoskonałości. Jeśli twoja skóra jest niczym niewzruszona brak makijażu lub tylko lekkie propozycje będą bardzo dobrym elementem. Tak jak kilka rozwiązań z zoio dało mi kilka interesujących inspiracji. Tak Tobie kurtki wiosenne powinny łatwo ustosunkować się do kompletów jakie masz w szafie. Wystarczy nuta inspiracji lub dobrego humoru by przekształcić nude w piękne twory.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *