Martmoda

Stylizacje i porady dla każdej damy!

Najlepszy przyjaciel, każdej kobiety.

Najprawdopodobniej najlepszym przyjacielem każdej z nas są buty. Ich nigdy nie może zabraknąć w naszej szafie.

Tym bardziej, że wraz z nadejściem wiosny powinnyśmy przygotować swoją szafę w jak najbardziej wygodne buty. Jednym z moich ukochanych butów na tą porę są baleriny. Według mnie oraz innych użytkowniczek tego typu obuwia. Są jednym z kluczowych elementów naszej wygody, subtelności, a co za tym wszystkim idzie w parze to kobiecość. Jeżeli je wybierzemy wiosną, to możemy być pewne, że będą nosiło miano najlepszy przyjaciel w naszej szafie.
Oczywiście oprócz balerin, możemy znaleźć wiele innych modeli, dzięki których zarówno wiosna jak i lato upłyną nam wygodnie. Tym bardziej przeważnie ja ale również domyślam się, że również i wy kupujecie swoje buty ze względu potrzeb jakie macie.

Jednak wiosna to okres, który z pewnością wszystkie chcemy czuć się wygodnie nie tracąc przy tym na naszej kobiecości. Jeżeli szukasz czegoś innego również lekkiego na wiosnę to idealnie sprawdzą się espadryle lub lordsy. Te drugie z pewnością dodadzą oprócz wygody podkreślą elegancki wygląd, które podczas wiosny czy choćby lata z pewnością się dla nas przyda. Przy wyborze odpowiedniego obuwia warto się zatrzymać na chwilę i zastanowić tak na prawdę do czego jest ono nam tak potrzebna.

Dodatki odpowiednio dobrane dopełniają idealnie.

Domyślam się, że nie tylko ja lubię się dobrze wyglądać. Nie lubię siedzieć i narzekać lub myśleć, że w inny sposób mogła zagospodarować swoje oszczędności. Jednak już nie raz się przekonałam, że nie warto oszczędzać na swoim wyglądzie. Dlatego warto dbać o swoją garderobę i raz na jakiś czas trać się ją odświeżać. W tym wypadku warto śledzić świat mody. To właśnie dzięki niemu jesteśmy w stanie wiedzieć, co w danym sezonie będzie miało zaszczyt przyjąć rolę najlepszy przyjaciel sezonu w naszej garderobie. Obecnie w mojej szafie wiosną to właśnie lekkie buty przyjęły ten zaszczytny tytuł.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *