Martmoda

Stylizacje i porady dla każdej damy!

tuniki damskie

Tuniki damskie – wspaniałe topy dla pań

Tuniki damskie są wspaniałe. Udało im się osiągnąć rzeczy, które wydają się sprzeczne ze sobą. Są luźne i błyszczące, a mimo to mogą być bardzo atrakcyjne dla każdej pani. Mogą być noszone jako topy lub sukienki, jak widać w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/tuniki. Mogą dobrze wyglądać zarówno jako casualowe topy lub odzież formalna. A ja bardzo lubię je, że są kwintesencją kobiecości – kobieta nosząca tuniki damskie to piękna, zgrabna kobieta. Za to mężczyzna noszący tunikę to…. hokeista. Dlatego ważne jest dopasowanie tuniki do figury.

tuniki damskieCiała kobiet występują we wszystkich kształtach i rozmiarach. Dlatego podczas zakupów ubrań można kupić tuniki damskie, które polegają na twoim unikalnym kształcie ciała i podkreślają Twoje najlepsze cechy. Tunika może pomóc Ci się zaprezentować i ukryć części ciała, z których nie jesteś dumna. Jeśli górna część ciała jest węższa niż dolna, należy zwrócić uwagę na wąskie ramiona, aby zrównoważyć szerokie biodra. W związku z tym tunika nie powinna kończyć się u połowy uda, czy „rozcinać” bioder. Powinna mieć boczne otwory wycięte w bokach lub rękawach, które kończą się nad lub tuż pod najszerszą częścią ciała. Aby zwrócić uwagę na swoje górne ciało, wybierz tuniki damskie z głębokim V-neckiem czyli kołnierzem w serek lub szeroką łódką i dodaj akcesoria, które zwrócą uwagę na górną część ciała, takie jak duży naszyjnik lub apaszka.

A jeśli twoje górne ciało jest szersze niż dolne (jesteś jabłkiem), idealna tunika powinna zwrócić uwagę na twoje smukłe i zgrabne nogi, czyniąc je bardziej proporcjonalnym. Ta tunika może również kończyć się krótko, aby odsłonić bardziej twoje nogi. A jeśli jesteś klepsydrą, zdecydowanie chcesz podkreślić talię, co uczyni cię bardziej kobiecą. Poszukaj dobrze wyciętej tuniki lub użyj paska. Możesz wymusić szczupłą talię nawet jeśli masz figurę kolumny, nosząc widoczny pas.

Oprócz figury, należy również wziąć pod uwagę swój wzrost. Jeśli jesteś drobną kobietą, nie chcesz wyglądać jak mała dziewczynka w przerośniętej koszulce. Jeśli jesteś bardzo wysoka, twoje tuniki damskie powinny kończyć się w połowie uda.

 

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *