Martmoda

Stylizacje i porady dla każdej damy!

Wiosenna inwentaryzacja, w twojej szafie.

Praktycznie wszystkie już pożegnałyśmy się z zimą. Więc korzystając ze słońca, które powoli pojawia się każdego dnia ogrzewając nasze twarze. Temu myśląc o kwitnącej przyrodzie starajmy się wprowadzić do swoje szafy odrobinę delikatności oraz komfortu.

wiosenna inwentaryzacjaWiększość naszych garderób potrzebuje aby przebyła w nich wiosenna inwentaryzacja. Co pozwoli odrzucić ciężkie rzeczy na dno szafy, w której spędzą kolejne kilka miesięcy. Obecnie warto do swojej szafy wpuścić odrobinę trendów i lekkości. Wybierając rzeczy, skupiając się na trendach. Lecz za priorytet mieć własny komfort, który jest nie do opisania podczas ciepłych wiosennych i letnich dni.
Ostatnimi czasy możemy zauważyć, że moda która panowała parę lat temu powoli zaczyna do nas powracać. Łatwo to jest zauważyć po propozycjach światowych projektantów, którzy w tworzeniu swoich propozycji stylizacji na wiosna lato. Wracają do kobiecych kolorów sprzed paru lat, takich jak pudrowy róż czy nawet beby blue, które podbijały świat mody 6 lat temu. Dlatego sklepy zaczynają nam wraz z początkiem wiosny podsuwać trendy, którymi można zastąpić ciężkie zimowe rzeczy. Dzięki czemu już będziemy mogły zapomnieć już o zimie.

Co wprowadza wiosenna inwentaryzacja do mojej szafy.

Sugerując się trendami postawiłam na kolory, które wymienione zostały prze zemnie już wcześniej. To z pewnością pozwoli dla mnie czuć się stylowo i być pewną siebie przez całą wiosnę i lato. Dlatego swoją garderobę odświeżyłam stawiając na sukienki, bluzki czy choćby koszule w danych kolorach. Sukienki pozwalają, dla każdej z nas przez cały rok czuć się rześko. Warto przy okazji utrzeć mity, które mówią że sukienki są wyłącznie na sezon wiosna lato. Otóż jest to jedna z nielicznych części garderoby, która idealnie odnajdzie się w codziennych stylizacjach przez cały rok. Obok sukienek czy spódnic z pewnością zarówno wiosną jak i latem sprawdzą się krótkie spodenki damskie. Również z nimi jesteśmy w stanie stworzyć ciekawe pomysły stylizacyjne. Tym bardziej wiosna to przedsionek lata. Podczas niej mamy właśnie czas aby przygotować się na ciepłe letnie dni oraz przemyśleć z czym możemy je połączyć. Najważniejsze aby wiosenna inwentaryzacja przebiegła po naszej myśli i mogły się cieszyć wiosną.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *