Martmoda

Stylizacje i porady dla każdej damy!

bikini na plażę

Wyglądaj oszołamiająco na plaży latem.

Powoli możemy przygotowywać się do nadchodzących wyjazdów na plażę. Wiele osób rozpoczyna swoją przygodę z siłownią już parę miesięcy przed latem. Lecz jednak wszystko zależy od tego jak jak się samcze czujemy ze sobą. To ma dla nas ogromny wpływ.

Stój kąpielowy gwarancją dobrego samopoczucia na plaży.

odpowiedni wygląd na plażę

Temu też wybór stroju kąpielowego jest dość istotną sprawą. Jednak wiele kobiet kupuje nieodpowiednie stroje kąpielowe dla siebie, gdyż nie są one dostosowane do typu sylwetki jaka posiadają. Przy tak ważnym wyborze jakim jest strój kąpielowy zwróć uwagę nie tylko jaki ma krój ale również na to jak na Tobie wygląda. Od Ciebie zależy czy chcesz jaką część ciała chcesz odsłonić. Moją propozycją dla kobiet które posiadają szczupła sylwetkę postawienie wyboru na bikini. Na nich zdecydowanie korzystniej on wygląda. Natomiast kobietom o nieco bardziej krzepkiej sylwetce. Polecam postawienie na stój jednoczęściowy, ciekawą propozycją bez wątpienia będą modele posiadające po bokach ciekawe wyszczuplające wstawki. Kobietom, które posiadają nieco większe biodra polecam wybrać strój składający się z dwóch części a mianowicie biustonosza i stylowych szortów.

Oprócz wybrania odpowiedniego stroju kąpielowego warto zadbać o tym, żebyśmy zadbały o skórę. Jeszcze mamy czas, żeby o nią móc zadbać. Wykonując delikatne zabiegi w postaci peelingów czy stosowaniu balsamów. Niektóre z nas mogą się pokusić o stosowanie krótko przed sezonem urlopowym balsamów brązujących. Przez co dodamy odrobinę kolorytu dla własnej skóry co podczas urlopu z pewnością przełoży się na nasze samopoczucie. Kluczowym zabiegiem jakiego warto się podjąć jest wykonanie depilacji.
Rzecz jasna na plaży oprócz wylegiwania się w promieniach słoneczny lecz również zażywamy kąpieli. Przez co wybór odpowiedniego stroju kąpielowego jest tak szalenie ważny.

Delikatny makijaż na plażę.

odpoczynek na plażyMożemy śmiało pokusić się o nałożenie makijażu na plażę. Jest to z pewnością dylemat wielu z nas czy nakładać czy nie. Sama znam parę kobiet, które bez makijażu długo nie wytrzymają. Lecz jak to na plaże trzeba to zrobić z głową mocny makijaż nie ma sensu, gdyż się rozpłynie. Warto postawić na delikatne podkreślenie ust błyszczykiem i na tym skończyć. Zamiast reszty makijażu oczy itp., polecam na wykonanie idealnego manikiuru oraz pedikiuru.

Ważną sprawą, o której również warto pamiętać jeżeli chcesz spędzać długi czas na plaży. To ochrona głowy i oczu powinna być zawsze pod naszą ręką. Dlatego nie zapomnijmy spakować do walizki stylowych okularów czy jakże modnego słomianego kapelusza. Dzięki którym nie dość, że będziemy chronione to zapewnią nam modny wygląd nawet na plaży.

 

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *